O nas

Fantasy oddani

Karol Karnas

Karomił, Nah-Kar, Lensman, Człowiek-obiektyw 

Administracja i buchalteria. Fotonowa kradzież dusz, goecja nowożytna, eliksiroterapia i guślarstwo komputerowe.
Ulotne acz wieczne piękno natury w ramy fotografii ubiera jak żaden inny śmiertelnik. Onegdaj bitewny wołchw sławetny, każdej karczmy między Sanem a Wisłą postrach. Kostur swój jednak schował już, lecz wojaczki to nie koniec. Albowiem niejedną zwycięską bitwę stoczył z urzędami, pozwoleniami i biurokracją wszelaką. Od jego zaklęć potężniejszy jest tylko dowcip…

Małgorzata Motyka-Karnas

Meggie M., Goshenka

Drzeworyty, miedzioryty, cyfroryty. Żerca firmowy i zaklinaczka zwierząt. Numerologia spółki.
Ryciny wszelakie tworząca, magią pędzli cyfrowych włada. Posiadła moc do utrwalania za pomocą malunku wydarzeń przeszłych i przyszłych – prawdziwych i tych zupełnie nie. Szyldwach projektu i opiekunka procesu twórczego. Prywatnie kotołaczka. Nocami skąpanych w pełni księżyca, szwenda się po tylko jej znanych ścieżkach. A zafrapować ją można tylko czekoladą gorącą lub kawą pachnącą.  

K.R.R. Ulman

Kambimbór

Zapis runiczny i skryba. Grafomania zaawansowana. Bard kakofoniczny. Włóczęgarstwo, leserstwo, karkołomne bimbrownictwo.
Współczesny bajarz, wodolejca i pleciuch. Obleczony w wieczną nostalgie wyciąga stwory i potwory z odmętów zapomnienia a czasem nieistnienia. Zapis słowny mu jako oręże, ignorancja mu zbroją, a ironia wiernym wierzchowcem, na którym świat przemierza.